سه شنبه, 24 مهر 1397
موقعیت شما ---> صفحه اصلی ==> آرشیو اخبار ==> نمایندگان حقوقی دولت در هیات مدیره شرکت مخابرات تعیین شدند

منوی اصلی

تلفن همراه
مناقصه ها و مزایده ها
آرشیو اخبار
آمار و اطلاعات
گالری تصاویر
مرکز دانلود
لینکهای مرتبط
آخرین وضعیت سهام مخابرات
نظام پیشنهادها
پست الکترونیک
نقشه سایت
نسخه RSS

نمایندگان حقوقی دولت در هیات مدیره شرکت مخابرات تعیین شدند

چاپ
مجمع عمومی عادی به‌طور فوق‌العاده شرکت مخابرات ایران ، با حضور 96/2 درصد سهامداران، شامل سهامدار اصلی (شرکت توسعه اعتماد مبین )، نماینده دولت و نماینده سهام عدالت برگزار و با رای سهامدار عمده، دو نماینده حقوقی در هیات  مدیره این شرکت معرفی شدند.

مجمع عمومی عادی به‌طور فوق‌العاده شرکت مخابرات ایران ، با حضور 96/2 درصد سهامداران، شامل سهامدار اصلی (شرکت توسعه اعتماد مبین )، نماینده دولت و نماینده سهام عدالت برگزار و با رای سهامدار عمده، دو نماینده حقوقی در هیات مدیره این شرکت معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران ، مجمع عمومی عادی شرکت مخابرات ایران به‌صورت فوق‌العاده برای تکمیل اعضای هیات مدیره، صبح امروز برگزار و وزارت امور اقتصادی و دارایی به نمایندگی از دولت و شرکت سرمایه‌گذاری استان اصفهان به نمایندگی از سهام عدالت ، به‌عنوان دو عضو حقوقی هیات مدیره این شرکت معرفی شدند.
همچنین ، اعضای حقوقی مشخص‌شده مکلف‌اند حداکثر ظرف مدت 30 روز نسبت به معرفی نمایندگان حقیقی خود برای حضور در جلسات آتی هیات مدیره این شرکت اقدام کنند.


بر اساس ماده 30 اساسنامه شرکت مخابرات ایران درصورتی‌که هر یک از اعضای هیات مدیره 4 جلسه غیبت متوالی یا بیش از 6 جلسه غیبت غیرموجه در هیات مدیره داشته باشند مجمع عمومی عادی به‌صورت فوق‌العاده می‌تواند نسبت به تکمیل  اعضای هیات ‌مدیره اقدام کند .


گفتنی است علی‌رغم اینکه سهامدار عمده (مالک بلوک 50درصد +یک سهم) قادر بود برای انتخاب دو عضو حقوقی هیات مدیره نیز تصمیم‌گیری و اعلام کاندیداتوری کند، اما برای  همراهی و تعامل با دولت از کاندیداتوری برای هیات مدیره انصراف داد تا شرکت سرمایه‌گذاری استان اصفهان به نمایندگی از سهام عدالت و وزارت امور اقتصادی و دارایی به نمایندگی از دولت اعلام کاندیداتوری کنند.


در ابتدای این جلسه ، دکتر زارعیان ، مدیر کل روابط عمومی و اموربین الملل شرکت مخابرات ایران با تشکر از حضور حداکثری سهامداران در مجمع گفت : هدف سهامدار عمده ، تعامل با دولت است و اگر الزام قانونی نبود ، شاید این مجمع برگزار نمی شد .
وی افزود : بر اساس ماده 30 اساسنامه،  این شرکت موظف است برای تکمیل اعضای هیات مدیره تشریفات قانونی را رعایت کند و امروز در همین چارچوب، مجمع را در حضور نمایندگان سهامدار عمده، وزارت امور اقتصادی و دارایی و سهام عدالت برگزار می کنیم .

 
ما 13 مهمان آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز260
mod_vvisit_counterدیروز199
mod_vvisit_counterکل بازدیدها6270851

 

فیش حقوقی

ذکرروزهای هفته

دعای روزدوشنبه: یا قاضی الحاجات
تماس با مدیرعامل
تماس با اداره بازرسی
تماس با اداره روابط عمومی
فرم رضایت ارباب رجوع
فرم طرح تکریم

پیوندهای مهم

پايگاه دفتر مقام معظم رهبري
رياست جمهوري
پورتال ايران

آمار سایت

اعضا : 416
محتوا : 2058
لینک وب ها : 63

آدرس :زنجان - جاده گاوازنگ -مجتمع ادارات - شرکت مخابرات ایران-منطقه زنجان   کدپستی:4513733581 دورنگار 33443535-024  پست الکترونیکی:dabirkhaneh@tcz.ir

      

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت پورتال شرکت مخابرات منطقه زنجان محفوظ میباشد.
Powered by : Joomla Developed by :Rose Andishe Hooshmand eng.Co