یکشنبه, 29 مهر 1397
موقعیت شما ---> صفحه اصلی ==> آرشیو اخبار ==> برنامه سال ٩٥ مخابرات بر اساس اقتصاد مقاومتي تدوين شده است

منوی اصلی

تلفن همراه
مناقصه ها و مزایده ها
آرشیو اخبار
آمار و اطلاعات
گالری تصاویر
مرکز دانلود
لینکهای مرتبط
آخرین وضعیت سهام مخابرات
نظام پیشنهادها
پست الکترونیک
نقشه سایت
نسخه RSS

برنامه سال ٩٥ مخابرات بر اساس اقتصاد مقاومتي تدوين شده است

چاپ

با توجه به رهنمودهاي مقام معظم رهبري در سال ٩٤، برنامه سال ٩٥ شركت مخابرات ايران بر اساس اقتصاد مقاومتي تدوين شده است،
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، مهندس دهناد سرپرست شركت مخابرات ايران با اعلام اين مطلب و تبريك سال نو به ملت شريف ايران گفت: نام گذاري سال ١٣٩٥ به سال اقتصاد مقاومتي، اقدام و عمل توسط مقام معظم رهبري در واقع تاكيد مجددي است بر سياست هاي ابلاغي سال هاي ٩٤ و ٩٣، لذا شركت مخابرات ايران براي تحقق اين امر از سال قبل برنامه هاي خود را تدوين كرده بود.

وي افزود: تشكيل كارگروه اقتصاد مقاومتي و گروه مطالعاتي در شركت مخابرات ايران  و تدوين برنامه سال جاري بر اساس يافته هاي اين گروه ، عقد قرارداد خريد تجهيزات مخابراتي با توليد كنندگان داخلي و ایجاد هم افزایی میان صنایع کوچک و متوسط مخابراتی و انتقال دانش و فناوری در دستور کار این کارگروه قرار گرفته است.

سرپرست شرکت مخابرات ایران با تاکید بر لزوم حرکت به سمت اقتصاد دانش بنیان در حوزه ICTمهم ترین پیش شرط این امر را تحقق اقتصاد مقاومتی در حوزه ارتباطات کشور عنوان کرد.

وی در تشریح مولفه های اقتصاد مقاومتی در بخش ارتباطات نیز گفت: برنامه ریزی به منظور استفاده از حداکثر ظرفیت مجموعه ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور، به جهت ورود به بحث تولید تجهیزات، عمده ترین دغدغه و خواسته مقام معظم رهبری و مسئولان عالی رتبه نظام است که اقدام و عمل در این حوزه با توجه به زیرساخت هایی که در کشور فراهم است، دور از انتظار نیست. همچنین، علاوه بر تامین تجهیزات ارتباطی، تولید محتوای ایرانی-اسلامی نیز دیگر بال حرکت به سمت اقتصاد مقاومتی در حوزهICT است که با برنامه ریزی های انجام شده و عزم همه نهادهای مرتبط با حوزه مذکور به خوبی رو به پیشرفت است.

مهندس دهناد در تشریح بیشتر این مطلب افزود: هدف اصلی در بخش ارتباطات کشور، نگاهی فراتر از برقراری ارتباط است و آن، تولید در همه بخش ها با تکیه بر مولفه های بومی، ملی و دینی است که در این بخش با هماهنگی تمام نهادهای سیاسی و قانونگذاری کشور، شرکت مخابرات ایران زیرساخت های مناسبی را با ارتقای نسل شبکه های مخابراتی و افزایش ظرفیت شبکه فراهم ساخته و برنامه عملیاتی سال 95 خود را نیز توسعه هر چه بیشتر این زیرساخت ها قرار داده است.

 
ما 14 مهمان آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز307
mod_vvisit_counterدیروز1
mod_vvisit_counterکل بازدیدها6271465

 

فیش حقوقی

ذکرروزهای هفته

دعای روزشنبه: یارب العالمین
تماس با مدیرعامل
تماس با اداره بازرسی
تماس با اداره روابط عمومی
فرم رضایت ارباب رجوع
فرم طرح تکریم

پیوندهای مهم

پايگاه دفتر مقام معظم رهبري
رياست جمهوري
پورتال ايران

آمار سایت

اعضا : 416
محتوا : 2064
لینک وب ها : 63

آدرس :زنجان - جاده گاوازنگ -مجتمع ادارات - شرکت مخابرات ایران-منطقه زنجان   کدپستی:4513733581 دورنگار 33443535-024  پست الکترونیکی:dabirkhaneh@tcz.ir

      

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت پورتال شرکت مخابرات منطقه زنجان محفوظ میباشد.
Powered by : Joomla Developed by :Rose Andishe Hooshmand eng.Co