سه شنبه, 24 مهر 1397
موقعیت شما ---> صفحه اصلی ==> آرشیو اخبار ==> مهندس صدوقی در ششمين مجمع عمومي عادي ساليانه همراه اول : درآمد حدود 9000 میلیارد تومانی همراه اول در سال 94 قابل توجه است

منوی اصلی

تلفن همراه
مناقصه ها و مزایده ها
آرشیو اخبار
آمار و اطلاعات
گالری تصاویر
مرکز دانلود
لینکهای مرتبط
آخرین وضعیت سهام مخابرات
نظام پیشنهادها
پست الکترونیک
نقشه سایت
نسخه RSS

مهندس صدوقی در ششمين مجمع عمومي عادي ساليانه همراه اول : درآمد حدود 9000 میلیارد تومانی همراه اول در سال 94 قابل توجه است

چاپ
براساس گزارشات ارائه شده از سوی حسابرس، همه گزارشات و اقدامات ، شرکت ارتباطات سیار ایران بدون هیچ بند خاصی، مطلوب و مورد قبول قرار گرفته و این مسأله با توجه به درآمد تقریباً 9000 میلیارد تومانی همراه اول در سال 94 قابل توجه است.

براساس گزارشات ارائه شده از سوی حسابرس، همه گزارشات و اقدامات ، شرکت ارتباطات سیار ایران بدون هیچ بند خاصی، مطلوب و مورد قبول قرار گرفته و این مسأله با توجه به درآمد تقریباً 9000 میلیارد تومانی همراه اول در سال 94 قابل توجه است.


به گزارش اداره كل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران ، مهندس وحيد صدوقي مديرعامل شركت ارتباطات سيار ايران، با بیان این مطلب ،گزارش جامعي از عملكرد سال 94 شرکت در ششمين مجمع عمومي عادي ساليانه همراه اول به مجمع سهامداران ارائه كرد.

مهندس صدوقي ضمن تبريك سال نو  و یادآوری اینکه سال 1395 به سال «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» نام گذاري شده است، اظهار داشت: امید است که در این سال با پشتکار و خلاقیت همکاران همراه اولی، بتوانیم سهمی در تحقق این شعار ایفا کنیم.

وي افزود: خوشبختانه در سال مالی منتهی به 29 اسفندماه 94، براساس گزارشات ارائه شده از سوی حسابرس، همه گزارشات و اقدامات ما بدون هیچ بند خاصی، مطلوب و مورد قبول قرار گرفته و این مسأله با توجه به درآمد تقریباً 9000 میلیارد تومانی همراه اول در سال 94 قابل توجه است.

ضريب نفوذ 80.2 درصدي همراه اول

مديرعامل همراه اول ضمن تشريح دستاوردهاي توسعه بازار و سبد محصولات اين شركت در سال 94 تأكيد كرد: از شروع فعاليت اپراتور اول تا سال 94 در مجموع 122 عنوان سرويس و در 4 سال اخير يعني با تدوين استراتژي همراه نوين، به تنهايي 88 عنوان سرويس به مشتركين عرضه شده است كه عزم جدي همراه اول را نشان مي دهد.

وي افزود:  با جذب 7 ميليون مشترك جديد در سال ۹4، تعداد سیم کارت های واگذار شده همراه اول به 77.9 ميليون رسيد.

مدیرعامل همراه اول خاطرنشان کرد: هم اکنون همراه اول 59 درصد از کل سهم بازار سیمکارت های فعال در کشور را در دست دارد.

وی تصریح کرد: عدد 59 درصد مربوط به VLR است. این در حالی است که براساس آماری که از ثبت نام یارانه ها بدست آمد حدود 82 درصد ثبت نام کنندگان، همراه اول را به عنوان شماره اصلی خود به آن سازمان معرفی کرده اند.

صدوقی افزود: همچنین براساس اطلاعات برنامه ورزشی 90، به طور میانگین 60 الی 64 درصد شرکت کنندگان در این برنامه همراه اولی هستند.

مهندس صدوقی  تصریح کرد: هم اکنون ضريب نفوذ همراه اول حدود 80.2 درصد است. همچنين همراه اول با 270 اپراتور در ۱۱۲ كشور دنیا قرارداد رومينگ بين الملل دارد.

صدوقي ادامه داد: هم اكنون همراه اول از طريق 12 روش، مشغول خدمت رساني به مشتركين خود است. که در این بین 6 کانال به صورت غیرحضوری است. در واقع،  این مسأله نشان دهنده دقت همکاران ما در ارائه سریعترین و کم هزینه ترین راه ها جهت خدمت رسانی به مشترکین است.

 


20 هزار سایت باند پهن تا پایان سال

مديرعامل شركت ارتباطات سيار ايران با اشاره به دستاوردهاي فني و توسعه شبكه اين اپراتور گفت: در حال حاضر همراه اول دارای پوشش 100 درصدی در شهرهای کشور، 100 درصد در جزایر مسکونی و 86.9 درصدی در سطح روستاهای کشور است.

صدوقي افزود: همچنین در حال حاضر بیش از 28 هزار كيلومتر از جاده هاي اصلي، بیش از 6.7 هزار كيلومتر از جاده هاي ريلي، بیش از 20 هزار كيلومتر از جاده هاي فرعي(بين فرمانداري) و در مجموع بيش از ۷۰ هزار كيلومتر از جاده هاي كشور تحت پوشش شبكه تلفن همراه بوده كه اين مقدار حدود ۳ برابر پوشش جاده اي ديگر اپراتورهاي تلفن همراه كشور است.

مدیرعامل همراه اول تصریح کرد: تا پایان سال 94، همراه اول توانست با همت همکاران در 470 شهر یعنی در حدود 7217 سایت موبایل باند پهن(3G و 4G) راه اندازی کند.

وی افزود: با نوسازی انجام شده در شبکه همراه اول در سال های گذشته، هم اکنون این اپراتور در بخش Core و سرویس، جوانترین شبکه موبایل کشور را دارد.

صدوقی خاطرنشان کرد: امید است تا پایان سال 95 با نوسازی بخش رادیویی، جوانترین شبکه تلفن همراه کشور را داشته باشیم.

وی تأکید کرد: بناست در سال آینده با سرمایه گذاری بر روی راه اندازی سایت های موبایل باند پهن، چیزی حدود 20 هزار سایت باند پهن را راه اندازی کنیم.


رشد 144 برابری ترافیک دیتا در اسفند 94

صدوقی در ادامه با اشاره به روند افزایش ترافیک دیتا به صورت ماهانه در سال 94 گفت: مقایسه آمارهای مربوط به ترافیک دیتا در شبکه همراه اول نشان می دهد که ما در اسفند 94، در مقایسه با ابتدای سال 92، با رشد 144 برابری ترافیک دیتا روبرو بودیم.

وی افزود: ما در سال 92 با 87 ترابایت ترافیک در شبکه روبرو بودیم، در حالی که در حال حاضر با 12569 ترابایت ترافیک روبرو هستیم.


رشد 0.5 درصدي EPS

همچنین در ادامه مديرعامل همراه اول از درآمد 9704 ميليارد توماني حاصل از سرمایه گذاری های تلفیقی گروه در سال 94  خبرداد و گفت: سود خالص تلفیقی همراه اول در سال گذشته، 2558 ميليارد تومان بوده كه نسبت به سال گذشته، رشد را نشان مي دهد.

وی افزود: EPS همراه اول نيز نسبت به سال قبل 0.5 رشد داشته و به 6343 ریال رسيده است.

صدوقی تصریح کرد: مقایسه آمارها نشان می دهد که نرخ بازدهی سهام همراه اول در سال 94، 41 درصد بوده است، در حالیکه در همین سال این میزان برای کل سازمان بورس اوراق بهادار، 28 درصد بوده است.

وی تصريح كرد: آمارهای مربوط به DPS نیز نشان می دهد که همراه اول در پایان سال 93 در مقایسه با سال 1388، با رشد 128 درصدی در این شاخص روبرو بوده است.

وي در ادامه با اشاره به پرداخت مبالغ پرداختي به دولت طي سال هاي گذشته اظهار داشت: همراه اول در سال 1394 بيش از 5165 ميليارد تومان به دولت پرداخت كرده است كه نسبت به سال ۸۸ (سال واگذاري به بخش خصوصي) رشد 474 درصدي را نشان مي دهد.

رتبه 15 شفافیت و اطلاع رسانی در بورس

مدیرعامل همراه اول با اشاره به رتبه همراه اول در بورس از نظر شفافیت، اظهار داشت: همراه اول توانست از نظر «شفافیت اطلاع رسانی» در سال 94 ، با کسب 98 امتیاز در میان 298 شرکت بورسی، رتبه 15را کسب کند.


جايگاه نخست همراه اول در خاورميانه

صدوقي ضمن برشمردن دستاوردها و افتخارات همراه اول در سال 94 به جايگاه اين اپراتور در صنعت تلفن همراه اشاره كرد و گفت: همراه اول از نظر تعداد مشترك در كشور و خاورميانه اول، در آسياي جنوبي(در بين 158 اپراتور) هفتم و در دنيا(در بين ۱۰۰۳ اپراتور) 24 است.

همچنین وي با بيان اينكه طبق رتبه بندي 1۰۰ شركت برتر كشور (IMI-100) که در سال 94 توسط سازمان مديريت صنعتي انجام گرفته است، افزود: همراه اول تنها اپراتور تلفن همراه كشور در ميان ۱۰ شركت برتر از نظر ارزش بازار(رتبه 2)، بیشترین سودآوری(رتبه 5) و ارزش افزوده اقتصادي(رتبه 10) بوده است.

صدوقی خاطرنشان کرد: در سال 94 همراه اول موفق به کسب 23 عنوان و افتخار از جمله «رتبه نخست اپراتوري درجشنواره فاوا براي دومين سال پياپي »، «دریافت گواهينامه ملي حمایت ازحقوق مصرف کنندگان»، «دریافت تندیس دیموند از هشتمين کنفرانس مدیریت نظام توزیع و پخش کشور»، «دریافت تندیس زرین سرآمدي روابط عمومي»، «دریافت نشان ویژه روابط عمومي آنلاین ایران» و ...  شده است.

مدیرعامل همراه اول ضمن اشاره به چشم انداز این شرکت در سال های آتی، اظهار داشت: در راستای تداوم برنامه تبدیل همراه اول به محبوبترین شرکت ایرانی در سال آتی، 16 اولویت و 183 پروژه تعریف شده که انشاا... با انجام آن ها گام های موثرتری در این زمینه بر خواهیم داشت.

وی افزود: در امتداد این برنامه، هم اکنون برنامه ای 5 ساله با همکاری یک شرکت خارجی در حال تدوین است، که امید است با نهایی کردن آن بتوانیم گام های خود را موثرتر و محکم تر کنیم.

ششمين مجمع عمومي عادي ساليانه همراه اول  صبح روز سه شنبه ۳۱ فروردين ماه با حضور بيش از 92.7 درصد سهامداران در سالن خليج فارس پژوهشگاه نيرو برگزار شد

 
ما 27 مهمان آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز224
mod_vvisit_counterدیروز199
mod_vvisit_counterکل بازدیدها6270815

 

فیش حقوقی

ذکرروزهای هفته

دعای روزدوشنبه: یا قاضی الحاجات
تماس با مدیرعامل
تماس با اداره بازرسی
تماس با اداره روابط عمومی
فرم رضایت ارباب رجوع
فرم طرح تکریم

پیوندهای مهم

پايگاه دفتر مقام معظم رهبري
رياست جمهوري
پورتال ايران

آمار سایت

اعضا : 416
محتوا : 2058
لینک وب ها : 63

آدرس :زنجان - جاده گاوازنگ -مجتمع ادارات - شرکت مخابرات ایران-منطقه زنجان   کدپستی:4513733581 دورنگار 33443535-024  پست الکترونیکی:dabirkhaneh@tcz.ir

      

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت پورتال شرکت مخابرات منطقه زنجان محفوظ میباشد.
Powered by : Joomla Developed by :Rose Andishe Hooshmand eng.Co