شنبه, 26 آبان 1397
موقعیت شما ---> صفحه اصلی ==> آرشیو اخبار ==> پیام هیات مدیره و مدیرعامل به مناسبت تصویب طرح یکپارچه سازی شرکت مخابرات ايران در مجمع فوق العاده

منوی اصلی

تلفن همراه
مناقصه ها و مزایده ها
آرشیو اخبار
آمار و اطلاعات
گالری تصاویر
مرکز دانلود
لینکهای مرتبط
آخرین وضعیت سهام مخابرات
نظام پیشنهادها
پست الکترونیک
نقشه سایت
نسخه RSS

پیام هیات مدیره و مدیرعامل به مناسبت تصویب طرح یکپارچه سازی شرکت مخابرات ايران در مجمع فوق العاده

چاپ

"تحول "یکی از مفاهیم اساسی جامعه بشری از آغاز تاکنون بوده است ؛ واقعیتی که همواره جوامع را متاثر ساخته و روند رو به رشد ی را بر آن حاکم ساخته است .

در این میان ، عرصه ارتباطات و فناوری اطلاعات ، بیش از سایر عرصه ها ، شاهد تحول بوده و نقش بنیادی در ایجاد تحول در سایر صنایع نیز ایفا کرده است .

" شرکت مخابرات ایران " به عنوان پرچمدار صنعت ICT کشور همواره توانسته است همراه با تغییرات روند صنعت در جهت توسعه ارتباطات کشور ، نقش آفرینی كند .

امروزه مفتخریم در سالی که به نام  " اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل " مزین گردیده ، اعلام کنیم شرکت مخابرات ایران بعد از تدوین  و تصویب اولویتهای راهبردی و ره نگاشت پنج ساله خود ، اولین گام از سفر تحول خود را با تشکیل مجمع عمومی صاحبان سهام ، برداشته و با تصویب قاطع این مجمع ، یکپارچه سازی شرکت های مخابرات استانی و سایر شرکت های وابسته را به عنوان راهکاری در راستا ی اهداف عالیه شرکت در کشور اجرایی می کند .

امیدواریم به مدد لطف پروردگار متعال و همراهی همکاران ، آثار اجرایی این اقدام ارزشمند را در تحقق گام به گام چشم انداز 5 ساله شرکت،  گسترش خدمات ،رفاه و معیشت کارکنان ،توسعه و ارتقای رضایتمندی مشتریان و جلب رضایت حداکثری سهامدارانمان ، شاهد باشیم .

توسعه یکپارچه شبکه مخابراتی کشور و گسترش ارایه خدمات به مشتریان ارزشمند شرکت مخابرات ایران در اقصی نقاط کشور ، از اهداف بنیادی این طرح بوده و در این راستا در کنار تغییر ساختار حقوقی شرکت ها ، فصل جدیدی از فعالیت ها و اقدامات شرکت مخابرات ایران در استان ها آغاز خواهد شد.

انتظار داریم مدیران و همکاران ارجمند مان با اغتنام فرصت و شناختی که از جایگاه شرکت  ، فرصت ها و تهدید های پیش رو دارند ، همت بلند خویش را بیش از بیش در اجرای برنامه ها ، به کار بسته و با بهره گیری از اندوخته های علمی و تجربی خویش ، شرکت را در ایفای نقش موثر خود در جهت توسعه هر چه بیشتر ، یاری كنند.

هیئت مدیره و مدیرعامل

شرکت مخابرات ایران

 

 
ما 2 مهمان آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز1001
mod_vvisit_counterدیروز2129
mod_vvisit_counterکل بازدیدها6292806

 

فیش حقوقی

ذکرروزهای هفته

دعای روزجمعه : اللهم صلي علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم
تماس با مدیرعامل
تماس با اداره بازرسی
تماس با اداره روابط عمومی
فرم رضایت ارباب رجوع
فرم طرح تکریم

پیوندهای مهم

پايگاه دفتر مقام معظم رهبري
رياست جمهوري
پورتال ايران

آمار سایت

اعضا : 416
محتوا : 2092
لینک وب ها : 63

آدرس :زنجان - جاده گاوازنگ -مجتمع ادارات - شرکت مخابرات ایران-منطقه زنجان   کدپستی:4513733581 دورنگار 33443535-024  پست الکترونیکی:dabirkhaneh@tcz.ir

      

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت پورتال شرکت مخابرات منطقه زنجان محفوظ میباشد.
Powered by : Joomla Developed by :Rose Andishe Hooshmand eng.Co