یکشنبه, 29 مهر 1397
موقعیت شما ---> صفحه اصلی ==> آرشیو اخبار ==> سخنگوی مخابرات ایران: گروه مخابرات در نمایشگاه تلکام امسال با رویکرد سرویس محور حضور یافت

منوی اصلی

تلفن همراه
مناقصه ها و مزایده ها
آرشیو اخبار
آمار و اطلاعات
گالری تصاویر
مرکز دانلود
لینکهای مرتبط
آخرین وضعیت سهام مخابرات
نظام پیشنهادها
پست الکترونیک
نقشه سایت
نسخه RSS

سخنگوی مخابرات ایران: گروه مخابرات در نمایشگاه تلکام امسال با رویکرد سرویس محور حضور یافت

چاپ

نمایشگاه تلکام در کشور ما هر ساله با تغییرات جدی روبرو است. این تغییرات هم مربوط به مخاطبان نمایشگاه می شود و هم شرکت هایی که وارد این عرصه می شوند. گروه مخابرات در نمایشگاه امسال با رویکرد سرویس محور حضور یافت.

به گزارش خبرنگار شبکه خبری ICTPRESS، رئیس شورای سیاستگذاری گروه مخابرات ایران در خصوص دیدگاه خود از نمایشگاه تلکام 2016 گفت: با نگاه به گذشته می بینیم که فقط چند شرکت بازیگردان اصلی نمایشگاه ها بودند اما در حال حاضر به دلیل توسعه فناوری و اینکه جوانان جزو مخاطبان اصلی نمایشگاه شده اند طبیعتا شرکت های بسیاری به دنبال تأمین نیازهای جوانان هستند.

او با اشاره به تنوع پدیده های اجتماعی که در این حوزه شکل گرفته، افزود: توسعه شبکه های اجتماعی و توسعه اپلیکیشن ها باعث شده تا تغییرات زیادی را شاهد باشیم.

وی در ادامه گفت: از همین رو شرکت مخابرات در نمایشگاه امسال با رویکرد سرویس محور وارد شد. زمانی بود که خیلی از شرکت ها تنها چیزی که در نمایشگاه ها به مخاطبان خود ارائه می کردند آمارهایی درباره کارهایی بود که انجام داده اند. اما هم اکنون شاهد هستیم که رویه تغییر کرده و خدمت و سرویس به کاربران ارائه می شود.

رئیس شورای سیاستگذاری گروه مخابرات ایران افزود: این عوامل باعث شده تا استقبال از نمایشگاه ها خوب باشد و سرمایه گذاری که در نمایشگاه می شود با وجود اینکه در هیچ کجای دنیا به اندازه کافی خروجی ندارد اما بتواند راضی کننده باشد.

وی آشنایی با مخاطبان و نیازهای آن ها را از فواید برگزاری نمایشگاه دانست و گفت: یکی از بزرگترین مزیت های ایران تلکام 2016 برای ما این بود که با مخاطبان بسیار با نیازهای گوناگون آشنا شدیم و این مسئله کمک می کند تا بتوانیم برنامه ریزی مناسب تری برای پاسخگویی به نیازها داشته باشیم.

وی در خصوص روند رشد و توسعه ارتباطات افزود: توسعه ارتباطات و مخابرات در کشور به خوبی پیش می رود چون امروز همه اپراتورها به این نتیجه رسیده اند که اگر خودشان را همگام با خواسته های مشتریان و مصرف کنندگان به پیش نبرند نمی توانند در این بازار باقی بمانند به همین دلیل شاهد رشد و توسعه مناسب در زمینه ارتباطات هستیم. البته در این راستا نیازمند برنامه ریزی دقیق تر؛ کار بیشتر و عملکرد مناسب تر می باشیم، اما خوشبختانه می توانیم این حرکت را مثبت ارزیابی کنیم.

وی یکپارچه سازی مخابرات را حرکتی مثبت دانست و گفت: روند تحولات فناوری به گونه ای است که با ساختارهای کهنه نمی توان به توسعه رسید. ساختاری که ما از آن استفاده می کردیم، نیاز به بازنگری داشت و مربوط به زمانی می شد که فقط تلفن ثابت داشتیم.

دکتر زارعیان افزود: با توجه به تنوع سرویس ها؛ خدمات و هم چنین حضور اپراتورهای رقیب زیادی که وجود دارد و از همه مهم تر توسعه IT و IP می توانیم مخابرات را ساده تر و سبک تر اداره کنیم. به همین جهت این تغییر یک تغییر ضروری بوده و شاید باید حدود ۳ سال پیش این دگرگونی صورت می گرفته است.

وی گفت: این طرح مورد استقبال مجموعه مخابراتی ایران و مدیران ما در سراسر کشور قرار گرفته و فکر می کنم اثرات خوبی را در پیش داشته باشیم.

وی در پایان با اشاره به این‌که این روند هیچ تهدیدی برای کارکنان این مجموعه به‌شمار نمی‌رود؛ افزود: هیچ تهدیدی متوجه کارکنان مخابرات نیست و سیاست ما در شرکت تولید کار بیشتر است؛ بنابراین با این‌که ساختار مدیریت در حال تغییر یافتن و کوچک تر شدن است اما میزان کار بیشتر می شود.

دکتر زارعیان تاکید کرد: هیچ نگرانی از این بابت وجود ندارد چون ما به دنبال افزایش سرویس ها و تنوع خدمات هستیم و حتی می توانیم در آینده نیروهای جدید هم جذب کنیم

 
ما 11 مهمان آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز275
mod_vvisit_counterدیروز1
mod_vvisit_counterکل بازدیدها6271433

 

فیش حقوقی

ذکرروزهای هفته

دعای روزشنبه: یارب العالمین
تماس با مدیرعامل
تماس با اداره بازرسی
تماس با اداره روابط عمومی
فرم رضایت ارباب رجوع
فرم طرح تکریم

پیوندهای مهم

پايگاه دفتر مقام معظم رهبري
رياست جمهوري
پورتال ايران

آمار سایت

اعضا : 416
محتوا : 2064
لینک وب ها : 63

آدرس :زنجان - جاده گاوازنگ -مجتمع ادارات - شرکت مخابرات ایران-منطقه زنجان   کدپستی:4513733581 دورنگار 33443535-024  پست الکترونیکی:dabirkhaneh@tcz.ir

      

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت پورتال شرکت مخابرات منطقه زنجان محفوظ میباشد.
Powered by : Joomla Developed by :Rose Andishe Hooshmand eng.Co