دوشنبه, 28 آبان 1397
موقعیت شما ---> صفحه اصلی ==> آرشیو اخبار ==> دکتر سرائیان: توانمندسازی نیروی انسانی از الزامات اجرای ره نگاشت تحول است

منوی اصلی

تلفن همراه
مناقصه ها و مزایده ها
آرشیو اخبار
آمار و اطلاعات
گالری تصاویر
مرکز دانلود
لینکهای مرتبط
آخرین وضعیت سهام مخابرات
نظام پیشنهادها
پست الکترونیک
نقشه سایت
نسخه RSS

دکتر سرائیان: توانمندسازی نیروی انسانی از الزامات اجرای ره نگاشت تحول است

چاپ
فضای کسب و کار حوزه فناوری ، متغیر و رو به رشد است و به صورت دائم، نیازمند توانمند سازی نیروی  انسانی است که در این مسیر، یادگیری و اجرای عملی نظریات و سازماندهی آن ها باید سرلوحه کارها قرار گیرد .

فضای کسب و کار حوزه فناوری ، متغیر و رو به رشد است و به صورت دائم، نیازمند توانمند سازی نیروی  انسانی است که در این مسیر، یادگیری و اجرای عملی نظریات و سازماندهی آن ها باید سرلوحه کارها قرار گیرد .

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل مخابرات ایران، دکتر سرائیان  در همایش منطقه ای مخابرات ایران در اهواز  ضمن اعلام مطلب فوق، اجرایی کردن نظریات  و تبادل افکار را گام اساسی در جهت رسیدن به اهداف ره نگاشت  عنوان کرد.

وی یکی از اهداف اساسی رگولاتوری  را دادن حق انتخاب به مشتری با ایجاد رقابت دانست و افزود: استفاده بهینه از فضای رقابتی در حوزه ict که تحقق آن در گرو مسئله مشتری مداری است ،می تواند خواست رگولاتور را محقق کند.

دکتر سراییان  مدیریت و کنترل ریزش  مشتری را یکی از استراتژیک ترین پروژه های مسیر ره نگاشت دانست  و گفت :  در این استراتژی سه رویکرد می توان داشت : رویکرد منفعلانه و سکون ، رویکرد فعال و پایا و رویکرد پیشدستانه  یا pure  active .

وی گفـت: رویکرد سوم، رویکردی پیش بینی کننده و اساسی در امر مدیریت و کنترل ریزش محسوب می شود . بنابراین، احساس مسئولیت در قبال ریزش مشتری،  امری مهم در مدیریت مناطق مخابرات  است.



مدیر عامل شرکت مخابرات ایران  گفت : فضای کسب و کار حوزه فناوری ، متغیر و رو به رشد است و به صورت دائم نیازمند توانمند سازی نیروی  انسانی است که یادگیری و اجرای عملی نظریات و سازماندهی آن ها باید سرلوحه کارها قرار گیرد . لذا یادگیری الزام ره نگاشت است .

وی شناخت فناوری اطلاعات و استفاده از IT را در پیشبرد اهداف کاری امر ضروری و اجتناب ناپذیر خواند و اشراف و تسلط همکاران  در این بخش خواستار شد .

دکتر سراییان  در خاتمه سخنان خود از ظرفیت های استان خوزستان نام برد و از رشد مخابرات منطقه خوزستان در تمامی زمینه ها تشکر و قدردانی کرد.

مهندس مشیدی مدیر مخابرات منطقه خوزستان نیز  ضمن خوش آمدگویی و تسلیت ایام سوگواری سالار شهیدان،  آمادگی خود و پرسنل شرکت مخابرات منطقه خوزستان را برای رسیدن به اهداف ره نگاشت و باور  قلبی پرسنل این استان  به اجرای برنامه تحول را اعلام کرد.


وی همچنین گزارشی از رشد وصول مطالبات مالی و قرار داد با شرکت های فعال  منطقه  و توسعه مخابرات استان ارائه کرد.

همایش منطقه ای امور فنی و راهبردی حوزه های ثابت و سیار شرکت مخابرات ایران امروز یکشنبه 25 مهر 1395  با حضور استان های بوشهر ، فارس ، کرمان ، کهگیلویه وبویر احمد و هرمزگان در  شهرستان اهواز در حال برگزاری است.

 
ما 21 مهمان آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز945
mod_vvisit_counterدیروز386
mod_vvisit_counterکل بازدیدها6294396

 

فیش حقوقی

ذکرروزهای هفته

دعای روزدوشنبه: یا قاضی الحاجات
تماس با مدیرعامل
تماس با اداره بازرسی
تماس با اداره روابط عمومی
فرم رضایت ارباب رجوع
فرم طرح تکریم

پیوندهای مهم

پايگاه دفتر مقام معظم رهبري
رياست جمهوري
پورتال ايران

آمار سایت

اعضا : 416
محتوا : 2095
لینک وب ها : 63

آدرس :زنجان - جاده گاوازنگ -مجتمع ادارات - شرکت مخابرات ایران-منطقه زنجان   کدپستی:4513733581 دورنگار 33443535-024  پست الکترونیکی:dabirkhaneh@tcz.ir

      

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت پورتال شرکت مخابرات منطقه زنجان محفوظ میباشد.
Powered by : Joomla Developed by :Rose Andishe Hooshmand eng.Co