سه شنبه, 24 مهر 1397
موقعیت شما ---> صفحه اصلی ==> آرشیو اخبار ==> دکتر سرائیان: بودجه ریزی عملیاتی به دنبال ایجاد پیوند میان شاخص های عملکرد و تخصیص منابع است

منوی اصلی

تلفن همراه
مناقصه ها و مزایده ها
آرشیو اخبار
آمار و اطلاعات
گالری تصاویر
مرکز دانلود
لینکهای مرتبط
آخرین وضعیت سهام مخابرات
نظام پیشنهادها
پست الکترونیک
نقشه سایت
نسخه RSS

دکتر سرائیان: بودجه ریزی عملیاتی به دنبال ایجاد پیوند میان شاخص های عملکرد و تخصیص منابع است

چاپ
مدیر عامل شرکت مخابرات ایران گفت : برای کسب جایگاه اپراتور برتر در ارایه خدمات یکپارجه دیحیتالی در کشور و تبدیل شدن به شرکت پیشرو در این زمینه باید برنامه ریزی دقیق برای بوجه ریزی در حوزه های مختلف شرکت صورت گیرد .
مدیر عامل شرکت مخابرات ایران گفت : برای کسب جایگاه اپراتور برتر در ارایه خدمات یکپارجه دیحیتالی در کشور و تبدیل شدن به شرکت پیشرو در این زمینه باید برنامه ریزی دقیق برای بوجه ریزی در حوزه های مختلف شرکت صورت گیرد .

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران ، دکتر سراییان با بیان این مطلب اظهار داشت : برای عملیاتی کردن فعالیت ها ی شرکت بر اساس برنامه تحول ره نگاشت، و تعیین میزان بودجه بندی ، نشست های مختلفی از سوی معاونت راهبرد و توسعه کسب و کار با معاونت های  شرکت و مناطق مخابراتی برگزار  می شود .

وی افزود : برای نخستین بار، نشست های مربوط به بودجه ریزی معاونت های شرکت با حضور معاونان و مدیران حوزه های ستادی و مناطق مخابراتی ، به منظور عملیاتی کردن دقیق پروژه ها و برنامه ها از سوی معاونت راهبرد و توسعه کسب و کار صورت می گیرد .

مدیر عامل شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه اکنون زمان مناسبی برای سرمایه گذاری برای تکنولوژی دیجیتال است تا رابطه با مشتریان و تجربه‌ی مشتری از خدمات ارتقا پیدا کند. اظهار داشت :  زمانی استراتژی دیجیتالی خوب داریم که مشتری محور باشیم و بالاترین کیفیت خدمات رسانی را به همراه توسعه ادامه دار و منظم داشته باشیم وبر اهداف و برنامه های ره نگاشت در سال جدید تمرکز نماییم.

 
ما 15 مهمان آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز14
mod_vvisit_counterدیروز271
mod_vvisit_counterکل بازدیدها6270876

 

فیش حقوقی

ذکرروزهای هفته

دعای روزسه شنبه : یا ارحم الراحمین
تماس با مدیرعامل
تماس با اداره بازرسی
تماس با اداره روابط عمومی
فرم رضایت ارباب رجوع
فرم طرح تکریم

پیوندهای مهم

پايگاه دفتر مقام معظم رهبري
رياست جمهوري
پورتال ايران

آمار سایت

اعضا : 416
محتوا : 2058
لینک وب ها : 63

آدرس :زنجان - جاده گاوازنگ -مجتمع ادارات - شرکت مخابرات ایران-منطقه زنجان   کدپستی:4513733581 دورنگار 33443535-024  پست الکترونیکی:dabirkhaneh@tcz.ir

      

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت پورتال شرکت مخابرات منطقه زنجان محفوظ میباشد.
Powered by : Joomla Developed by :Rose Andishe Hooshmand eng.Co