یکشنبه, 29 مهر 1397
موقعیت شما ---> صفحه اصلی ==> آرشیو اخبار ==> توضیح مدیر اپراتور اول درباره تخفیف در طرح‌های تشویقی

منوی اصلی

تلفن همراه
مناقصه ها و مزایده ها
آرشیو اخبار
آمار و اطلاعات
گالری تصاویر
مرکز دانلود
لینکهای مرتبط
آخرین وضعیت سهام مخابرات
نظام پیشنهادها
پست الکترونیک
نقشه سایت
نسخه RSS

توضیح مدیر اپراتور اول درباره تخفیف در طرح‌های تشویقی

چاپ

مدیرعامل اپراتور اول درباره حمایت‌هایی که از اپراتورهایی با سهم بازار کمتر صورت می‌گیرد، بر لزوم رعایت یک بازه زمانی تاکید کرد.

به گزارش ایسنا، طی ماه‌های گذشته کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات مصوبه جدیدی داشته که براساس آن (مصوبه ۲۴۹) اپراتورهای تلفن همراهی که سهم بازار آنها کمتر از ۱۰ درصد بازار است مجاز شده‌اند در طرح‌های تشویقی خود تا حدود ۴۰ درصد تخفیف برای مشترکان خود اعمال کنند، اما اپراتورهایی که سهم بازار آنها بیش از ۱۰ درصد است، تنها تا ۲۰ درصد قیمت‌ها می‌توانند به مشترکان خود تخفیف دهند.

این موضوع در نهایت موجب می‌شود رایتل در طرح‌های تشویقی خود از شرایط ویژه‌تری نسبت به دو اپراتور غالب یعنی همراه اول و ایرانسل برخوردار شود.

در پیگیری این موضوع از مدیرعامل همراه اول، وحید صدوقی، تاکید کرد: طبق مصوبات کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات برای اپراتورهایی با سهم بازار کمتر از ۱۰ درصد شرایطی فراهم شده که آنها بتوانند در فضای بازار رقابت بیشتری داشته باشند.

اما مدیرعامل اپراتور اول در پاسخ به این سوال که آیا با در نظر گرفتن چنین شرایطی برای یک اپراتور مخالفتی ندارد، گفت: باید قبول کنیم در حوزه رقابت اپراتورها قوانینی وضع می‌شود. البته ما نیز باید پیگیر حقوق خود بوده و انتظارات خود را دنبال کنیم اما به هرحال گاه ممکن است قوانینی وضع شود.

وی ادامه داد: البته معمولا برای قوانین حمایتی مدت زمان خاصی در نظر گرفته می‌شود. به عنوان مثال دوره انحصار اپراتور سوم قرار بود دو سال باشد، اما این مدت به بیش از شش سال رسید.

مهندس صدوقی در عین حال به طرح‌های دیگری اشاره کرد و افزود: قرار بود مدت رومینگ ملی هم دو سال باشد، اما اکنون این طرح تا چندی دیگر وارد سومین سال خود می‌شود.

مدیرعامل اپراتور اول ارتباطی کشور در پایان گفت: به هر صورت در موارد متعدد طرح‌های حمایتی دارای یک بازه زمانی هستند که اکنون شاید در برخی موارد این مدت به سرآمده باشد.

 
ما 12 مهمان آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز337
mod_vvisit_counterدیروز1
mod_vvisit_counterکل بازدیدها6271495

 

فیش حقوقی

ذکرروزهای هفته

دعای روزشنبه: یارب العالمین
تماس با مدیرعامل
تماس با اداره بازرسی
تماس با اداره روابط عمومی
فرم رضایت ارباب رجوع
فرم طرح تکریم

پیوندهای مهم

پايگاه دفتر مقام معظم رهبري
رياست جمهوري
پورتال ايران

آمار سایت

اعضا : 416
محتوا : 2064
لینک وب ها : 63

آدرس :زنجان - جاده گاوازنگ -مجتمع ادارات - شرکت مخابرات ایران-منطقه زنجان   کدپستی:4513733581 دورنگار 33443535-024  پست الکترونیکی:dabirkhaneh@tcz.ir

      

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت پورتال شرکت مخابرات منطقه زنجان محفوظ میباشد.
Powered by : Joomla Developed by :Rose Andishe Hooshmand eng.Co