دوشنبه, 28 آبان 1397
موقعیت شما ---> صفحه اصلی ==> آرشیو اخبار ==> توضیحات شرکت مخابرات ایران در مورد تجمع تعدادی از کارکنان شرکت‌های پیمانکاری

منوی اصلی

تلفن همراه
مناقصه ها و مزایده ها
آرشیو اخبار
آمار و اطلاعات
گالری تصاویر
مرکز دانلود
لینکهای مرتبط
آخرین وضعیت سهام مخابرات
نظام پیشنهادها
پست الکترونیک
نقشه سایت
نسخه RSS

توضیحات شرکت مخابرات ایران در مورد تجمع تعدادی از کارکنان شرکت‌های پیمانکاری

چاپ

روابط عمومی شرکت مخابرات ایران در مورد تجمع تعداد معدودی از کارکنان یکی از شرکت های پیمانکاری، توضیحاتی را به شرح زیر منتشر کرد:

 

تجمعات، اختلالی در خدمت رسانی به مردم ایجاد نکرده است

1-طی چند سال اخیر گروه ها و جناح های سیاسی هر از چند گاه به تحریک کارکنان به نفع منافع خود و با عدم لحاظ موازین حقوقی و قانونی و مصالح ملی، تجمع هایی را سازماندهی می نمایند که موجب بهره برداری عوامل ضد انقلاب در داخل و خارج از کشور می گردد. اما علی رغم این موارد، هیچ اختلالی در خدمت رسانی به مردم ایجاد نشده است .

2-موضوع تجمعات گروه معدودی از کارکنان یکی از شرکتهای پیمانکاری خدمات عمومی و فنی در استان خراسان رضوی و استان لرستان، مطالبه اعلامی از سوی گروه معدودی از کارکنان شرکت پیمانکار خدمات عمومی و فنی شرکت مخابرات ایران مربوط به مصوبه شماره 84515 / ت 34613 هـ مورخ 1384/12/15 ملزم به برون سپاری فعالیتهای خدمات عمومی، طبخ وتوزیع غذا، امور حمل و نقل، خدمات فضای سبز، تعمیر ونگهداری ساختمان، تأسیسات و نظایر آن است که پس از واگذاری شرکت مخابرات ایران به بخش خصوصی در سال 88، نیروهای دائمی، قراردادی و همچنین نیروهای شرکت های پیمانکاری هم به بخش غیر دولتی واگذار گردید. شرکت مخابرات ایران با عنایت به پیشرفت سریع تکنولوژی صنعت مخابرات وعلی رغم عدم نیاز به این تعداد نیرو به خصوص در بخش پیمانکاری وجهت جلوگیری از بیکاری این افراد، قراردادهای شرکت های پیمانکاری مربوطه را در قالب قرارداد با شرکت های پیمانکاری خدماتی، تعاونی وشرکت هایی که سهامداران آن پرسنل شاغل و بازنشسته مخابرات می باشند واگذار نمود و طبق ماده 13 قانون کار  بر اجرای صحیح مفاد قراردادها نظارت داشته است و در مواردی علاوه بر پرداخت حقوق قانونی، مبالغی تحت عنوان بهره وری و پاداش نیز به این گروه پرداخت کرده است .

3-شرکت مخابرات ایران از زمان ورود به عرصه خصوصی‌سازی و علی رغم وجود اختیار قانونی برای تعدیل نیروی انسانی در بخش رسمی و پیمانکاری و عدم صرفه اقتصادی به حفظ وضع موجود با توجه به تغییرات فناوری اطلاعات و ارتباطات و واگذاری فعالیت ها به صورت حجمی به شرکت های پیمانکاری،کماکان به لحاظ وضعیت معیشتی پرسنل موصوف از هرگونه برنامه تعدیل نیز خودداری نموده است. لیکن بیم آن می رود که اگر این روند ادامه پیدا کند و حمایت تعدادی از جریان های سیاسی به تقویت آن منجر شود، این شرکت علی رغم میل خود مجبور شود جمع زیادی از این پرسنل را تعدیل کند.

4-شرکت مخابرات ایران و شرکت های پیمانکاری خدمات عمومی و فنی آمادگی دارند براساس روش های مذاکره سه جانبه گرایی نسبت به تعامل با کارکنان، اقدامات لازم را در چارچوب قوانین موضوعه به انجام رسانند و برای تنویر اذهان افکار عمومی لازم به ذکر است که کلیه شرکت های پیمانکاری خدمات عمومی، دارای طرح طبقه بندی مشاغل مصوب وزارت، تعاون، کار و رفاه اجتماعی هستند و ادعا و مطالبات ایشان مربوط به بخشنامه هایی می باشد که از سوی هیات عمومی دیوان عدالت اداری از تاریخ تصویب، ابطال گردیده است.

 
ما 12 مهمان آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز969
mod_vvisit_counterدیروز386
mod_vvisit_counterکل بازدیدها6294420

 

فیش حقوقی

ذکرروزهای هفته

دعای روزدوشنبه: یا قاضی الحاجات
تماس با مدیرعامل
تماس با اداره بازرسی
تماس با اداره روابط عمومی
فرم رضایت ارباب رجوع
فرم طرح تکریم

پیوندهای مهم

پايگاه دفتر مقام معظم رهبري
رياست جمهوري
پورتال ايران

آمار سایت

اعضا : 416
محتوا : 2095
لینک وب ها : 63

آدرس :زنجان - جاده گاوازنگ -مجتمع ادارات - شرکت مخابرات ایران-منطقه زنجان   کدپستی:4513733581 دورنگار 33443535-024  پست الکترونیکی:dabirkhaneh@tcz.ir

      

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت پورتال شرکت مخابرات منطقه زنجان محفوظ میباشد.
Powered by : Joomla Developed by :Rose Andishe Hooshmand eng.Co