دوشنبه, 28 آبان 1397
موقعیت شما ---> صفحه اصلی ==> آرشیو اخبار ==> جلسه شورای اداری سال96 برگزارشد

منوی اصلی

تلفن همراه
مناقصه ها و مزایده ها
آرشیو اخبار
آمار و اطلاعات
گالری تصاویر
مرکز دانلود
لینکهای مرتبط
آخرین وضعیت سهام مخابرات
نظام پیشنهادها
پست الکترونیک
نقشه سایت
نسخه RSS

جلسه شورای اداری سال96 برگزارشد

چاپ

جلسه شورای اداری مخابرات منطقه زنجان با حضور مدیران و رؤسای مخابرات شهرستانهای استان زنجان در سالن کنفرانس ساختمان ستاد مخابرات منطقه زنجان برگزار شد.

این جلسه با موضوع های ارزیابی عملکرد – بررسی وضعیت لاوصولی ، برنامه عملکرد دایری شهرستانها در حوزه های تلفن ثابت ، ADSL ، FTTH و تلفنهای همگانی با کارکرد پائین برگزار شد . مهندس نیکنام جدیدی ، مدیر مخابرات منطقه زنجان در ابتدای جلسه به جایگاه فعلی شرکت مخابرات ایران در بین سایر رقبا و اپراتورها اشاره کرد و گفت :    با توجه به نگاه مدیران شرکت مخابرات ایران در انجام ره نگاشت 5 ساله ، مدیران مناطق و سایر کارکنان باید با همدلی و وحدت در به ثمر رسیدن اهداف تبیین شده قدم بردارند.

مدیر مخابرات منطقه زنجان سپس مدل ارزیابی و تخصیص پاداش در شرکت مخابرات ایران را به مدیران و رؤسای ستادی ابلاغ کرد و اظهار داشت : بدون شک ، تحقق ره نگاشت تحول و توسعه 5 ساله شرکت مخابرات ایران جز با عزم راسخ و همکاری و همدلی و هماهنگی همه کارکنان خدوم ممکن نخواهد بود ، در همین راستا لازم است ، از نیروهای انسانی به عنوان اصلی ترین سرمایه های این شرکت قدردانی قابل توجه انجام شود.

به گفته ی مهندس جدیدی ، طبق دستورالعمل مدیر عامل محترم شرکت مخابرات ایران ، مدل ارزیابی و تخصیص پاداش در شرکت مخابرات ایران ، در پرتو افزایش عملکرد راهبردی افراد و مناطق و تجمیع کشوری ، مورد ارزیابی و مدیریت قرار خواهدگرفت.

مدیر مخابرات منطقه زنجان در ادامه، نحوه ی تخصیص پاداش ها و شاخصهای ارزیابی ابلاغی از سوی شرکت مخابرات ایران را تبیین کرد.

در این جلسه رؤسای مخابرات شهرستانها به بررسی وضعیت دایری تلفن ثابت – ADSL و FTTH و وضعیت لاوصولی شهرستانهای خود را ارائه کردند و راهکارهای مناسب برای کاهش لاوصولی را مورد بررسی و تبادل نظر قرار دادند.

 

 
ما 18 مهمان آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز983
mod_vvisit_counterدیروز386
mod_vvisit_counterکل بازدیدها6294434

 

فیش حقوقی

ذکرروزهای هفته

دعای روزدوشنبه: یا قاضی الحاجات
تماس با مدیرعامل
تماس با اداره بازرسی
تماس با اداره روابط عمومی
فرم رضایت ارباب رجوع
فرم طرح تکریم

پیوندهای مهم

پايگاه دفتر مقام معظم رهبري
رياست جمهوري
پورتال ايران

آمار سایت

اعضا : 416
محتوا : 2095
لینک وب ها : 63

آدرس :زنجان - جاده گاوازنگ -مجتمع ادارات - شرکت مخابرات ایران-منطقه زنجان   کدپستی:4513733581 دورنگار 33443535-024  پست الکترونیکی:dabirkhaneh@tcz.ir

      

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت پورتال شرکت مخابرات منطقه زنجان محفوظ میباشد.
Powered by : Joomla Developed by :Rose Andishe Hooshmand eng.Co