دوشنبه, 28 آبان 1397
موقعیت شما ---> صفحه اصلی ==> آرشیو اخبار ==> دکتر زارعیان : 70 درصد مکالمات تلفن ثابت در کشور زیر یک دقیقه است

منوی اصلی

تلفن همراه
مناقصه ها و مزایده ها
آرشیو اخبار
آمار و اطلاعات
گالری تصاویر
مرکز دانلود
لینکهای مرتبط
آخرین وضعیت سهام مخابرات
نظام پیشنهادها
پست الکترونیک
نقشه سایت
نسخه RSS

دکتر زارعیان : 70 درصد مکالمات تلفن ثابت در کشور زیر یک دقیقه است

چاپ

معاون امور مشتریان شرکت مخابرات ایران با اشاره به هزینه ۴.۵ تومانی هر دقیقه مکالمه با تلفن ثابت در کشور، گفت: ۷۰ درصد مکالمات تلفن ثابت در ایران زیر یک دقیقه است.

دکتر زارعیان در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به تغییر مدل مصرف تلفن با روی کار آمدن تلفن همراه اظهار داشت: بررسی ها نشان می دهد که بالغ بر ۷۰ درصد مکالمات تلفن ثابت در ایران، زیر یک دقیقه است و با توجه به تعرفه گذاری صورت گرفته برای تلفن، در این بخش گرانی اتفاق نیافتاده است.

وی ادامه داد: این درحالی است که در مکالمات تلفن همراه، کاربر به ازای هر دقیقه به طور متوسط ۶۰ تومان پرداخت می کند و مدت زمان بیشتری نیز مکالمه می کند.

دکتر زارعیان گفت: هزینه هر دقیقه مکالمه با تلفن ثابت، ۴.۵ تومان است. با وجود این حداقل هزینه، بازهم مشترکان برای پرداخت صورتحساب تلفن ثابت، اعتراض دارند.

وی از برنامه ریزی برای حذف قبوض کاغذی ظرف ۸ ماه آینده خبر داد و گفت: از این ماه، اعلام صورتحساب قبوض تلفن ثابت، به صورت یکماهه خواهد شد. این موضوع با هدف اطلاع رسانی به مشترکان صورت می گیرد و به این معنا نیست که قصد داشته باشیم در عرض یک ماه، ارتباط مشترکان را قطع کنیم.

معاون امور مشتریان شرکت مخابرات ایران توضیح داد: مطابق با مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، قبوض تلفن ثابت مشترکان اعتباری درصورتی که در ۲ دوره به ۲۰ هزار تومان و برای مشترکان دائمی به ۳۰ هزار تومان برسد، مخابرات مجاز به قطع ارتباط مشترک خواهد بود اما فعلا تصمیمی برای قطع ارتباط مشترکان با این میزان بدهی، از سوی مخابرات وجود ندارد.

وی گفت: در همین حال در برنامه داریم که سرویس پرداخت قبوض تلفن را به سمتی ببریم که با توافق با بانک، قبض تلفن مشترکان بدون دریافت صورتحساب، به صورت اتوماتیک از حساب بانکی شان پرداخت شود.

 
ما 18 مهمان آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز988
mod_vvisit_counterدیروز386
mod_vvisit_counterکل بازدیدها6294439

 

فیش حقوقی

ذکرروزهای هفته

دعای روزدوشنبه: یا قاضی الحاجات
تماس با مدیرعامل
تماس با اداره بازرسی
تماس با اداره روابط عمومی
فرم رضایت ارباب رجوع
فرم طرح تکریم

پیوندهای مهم

پايگاه دفتر مقام معظم رهبري
رياست جمهوري
پورتال ايران

آمار سایت

اعضا : 416
محتوا : 2095
لینک وب ها : 63

آدرس :زنجان - جاده گاوازنگ -مجتمع ادارات - شرکت مخابرات ایران-منطقه زنجان   کدپستی:4513733581 دورنگار 33443535-024  پست الکترونیکی:dabirkhaneh@tcz.ir

      

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت پورتال شرکت مخابرات منطقه زنجان محفوظ میباشد.
Powered by : Joomla Developed by :Rose Andishe Hooshmand eng.Co