چهارشنبه, 28 شهریور 1397
موقعیت شما ---> صفحه اصلی ==> آرشیو اخبار ==> معاون امور مشتریان شرکت مخابرات ایران اعلام کرد : سهامداران FCP ها نگران نباشند

منوی اصلی

تلفن همراه
مناقصه ها و مزایده ها
آرشیو اخبار
آمار و اطلاعات
گالری تصاویر
مرکز دانلود
لینکهای مرتبط
آخرین وضعیت سهام مخابرات
نظام پیشنهادها
پست الکترونیک
نقشه سایت
نسخه RSS

معاون امور مشتریان شرکت مخابرات ایران اعلام کرد : سهامداران FCP ها نگران نباشند

چاپ

دکتر زارعیان معاون امور مشتریان شرکت مخابرات ایران در گفت و گو با خبرنگار بورس۲۴ درباره توسعه شبکه فیبر نوری در کشور و سرگذشت شرکت های FCP اظهار داشت: اصولا تغییر شبکه مخابراتی و اینترنتی کشور از کابل مسی به فیبر نوری به طور کامل انجام نخواهد شد. زیرا همه مردم نمی خواهند که از فیبر نوری استفاده نمایند.

به گزارش بورس۲۴ ، در سال های اخیر مخابرات ایران در اقدامی نسبت به تبدیل شبکه های مخابراتی و اینترنتی از کابل مسی به فیبر نوری گام برداشت. این تغییرات نیز تا کنون تا حد قابل ملاحظه ای پیشرفت داشته است. اما در این سالهای برخی از شرکت ها که به FCP معروف هستند بدون سرمایه گذاری و هزینه برای ساختارهای اولیه از بسترهای آماده شده توسط مخابرات استفاده کرده اند و خدمات خود را به کابران ارایه کرده اند. (شرکتهایی مانند های وب، آسیا تک و پارس آنلاین)

حال با فراگیر شدن شبکه فیبر نوری این پرسش مطرح می شود که پس از تغییر کامل شبکه مخابراتی به فیبر نوری تکلیف شرکتهای FCP چه خواهد شد؟

معاون امور مشتریان شرکت مخابرات ایران در این زمینه افزود: شبکه فیبر نوری بستری است که امکان ارتباط پرسرعت را برای کاربران فراهم می کند اما قرار نیست که با توسعه شبکه فیبر نوری شبکه کابل مسی جمع آوری شود. بلکه به موازات توسعه شبکه فیبر نوری شبکه کابل مسی نیز توسعه خواهد یافت.

دکتر زارعیان اذعان داشت: بسیاری از کاربران ما بر روی سرعت 4 مگ تا 8 مگ درخواست دریافت خدمات دارند و اصراری بر داشتن فیبر نوری ندارند.

اودر ادامه به شرکت های FCP که با ساختار کابل مسی فعالیت می کنند اشاره کرد و بیان داشت: قرار نیست با توسعه شبکه فیبر نوری مشکلی برای اینگونه شرکتها پیش آید زیرا پیش بینی می کنیم که بخش عمده ای از مشتریان، اینترنت مورد نیاز خود را بر اساس سیم مسی دریافت نمایند.

دکتر زارعیان گفت: کابل مسی به راحتی تا سرعت 8 مگ اینترنت را پوشش می دهد و حتی در برخی از مناطق نیز تا 16 مگ نیز آزمایش شده و کابل مسی توانایی پوشش آن را داشته و مشکلی به وجود نیامده است. بنابراین پیش بینی می شود کاربران خانگی خدمات اینترنتی خود را بر اساس کابل های مسی دریافت نمایند. از این رو برنامه هایی برای توسعه این سیستم نیز وجود دارد.

 
ما 39 مهمان آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز49
mod_vvisit_counterدیروز185
mod_vvisit_counterکل بازدیدها6262242

 

فیش حقوقی

ذکرروزهای هفته

دعای روزچهارشنبه: یا حی یا قیوم
تماس با مدیرعامل
تماس با اداره بازرسی
تماس با اداره روابط عمومی
فرم رضایت ارباب رجوع
فرم طرح تکریم

پیوندهای مهم

پايگاه دفتر مقام معظم رهبري
رياست جمهوري
پورتال ايران

آمار سایت

اعضا : 416
محتوا : 2029
لینک وب ها : 63

آدرس :زنجان - جاده گاوازنگ -مجتمع ادارات - شرکت مخابرات ایران-منطقه زنجان   کدپستی:4513733581 دورنگار 33443535-024  پست الکترونیکی:dabirkhaneh@tcz.ir

      

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت پورتال شرکت مخابرات منطقه زنجان محفوظ میباشد.
Powered by : Joomla Developed by :Rose Andishe Hooshmand eng.Co