چهارشنبه, 05 تیر 1398
موقعیت شما ---> صفحه اصلی ==> آرشیو اخبار ==> رییس سازمان توسعه تجارت در بازدید از سالن مخابرات: افزایش نوآوری و کیفیت خدمات رسانی مخابرات بعد از خصوصی سازی مشهود است

منوی اصلی

تلفن همراه
مناقصه ها و مزایده ها
آرشیو اخبار
آمار و اطلاعات
گالری تصاویر
مرکز دانلود
لینکهای مرتبط
آخرین وضعیت سهام مخابرات
پست الکترونیک
نقشه سایت
نسخه RSS

رییس سازمان توسعه تجارت در بازدید از سالن مخابرات: افزایش نوآوری و کیفیت خدمات رسانی مخابرات بعد از خصوصی سازی مشهود است

چاپ

رییس سازمان توسعه تجارت گفت از زمان خصوصی سازی خدمات رسانی مخابرات بهتر شده و افزایش کیفیت و نوآوری در سرویس دهی این شرکت به مردم کاملا مشهود است.

به گزارش ستاد خبری شرکت مخابرات ایران مجتبی خسروتاج صبح امروز در بازدید از نمایشگاه تلکام از سالن گروه مخابرات ایران دیدن کرد و از نزدیک با آخرین وضعیت فعالیت این شرکت آشنا شد.

وی گفت: آنچه مشهود است این است که شرکت مخابرات ایران از زمان خصوصی سازی و با ایجاد فضای رقابتی توانسته به مردم خدمات رسانی بهتری بدهد و کیفیت و نوآوری سرویس های این شرکت کاملا مشهود است.

معاون وزیر صنعت بر لزوم افزایش تحول در بخش مخابرات کشور تاکید کرد و گفت: موضوع افزایش نرخ ارز بر تمامی بازارها از جمله بازار تولید و واردات صنایع مخابراتی نیز تاثیر گذاشته است و ما در تلاش هستیم تا موضوع ترخیص تجهیزات مخابراتی را تسریع کنیم.

وی افزود: در صورتیکه تولیدات مخابراتی مانع نشود باید واردات این تجهیزات با سرعت بیشتری انجام شود تا وارد کنندگان به دلیل تغییر نرخ ارز دچار ضرر و زیان نشود.
رییس سازمان توسعه تجارت با بیان اینکه تجهیزات مخابراتی در گوشی تلفن همراه از طریق سامانه نیما و منابع ارزی وارد کشور می شود ادامه داد: در این زمینه برای واردات الویت گذاری شده و سهمیه دستگاه ها مشخص خواهد شد تا به این تجهیزات ارز وارداتی تخصیص یابد.
وی همچنین از ایجاد میز صنایع خلاق در سازمان توسعه تجارت برای حمایت از ظرفیت های صنایع مخابراتی و فناوری اطلاعات در جهت افزایش صادرات این حوزه خبر داد و گفت: نیازمند توسعه صادرات در بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات هستیم و از شرکت هایی که به سمت صادرات و همکاری مشترک با شرکت های خارجی می روند حمایت می کنیم.
خسرو تاج تاکید کرد: برای فعالان صنعت مخابرات و فناوری اطلاعات مشوق های صادراتی نیز در نظر گرفته ایم اما نیازمند احصای آمار صادرات در این زمینه هستیم.

 
ما 23 مهمان آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز519
mod_vvisit_counterدیروز601
mod_vvisit_counterکل بازدیدها6547778

 

فیش حقوقی

ذکرروزهای هفته

دعای روزچهارشنبه: یا حی یا قیوم
تماس با مدیرعامل
تماس با اداره بازرسی
تماس با اداره روابط عمومی
فرم طرح تکریم

پیوندهای مهم

پايگاه دفتر مقام معظم رهبري
رياست جمهوري
پورتال ايران

آمار سایت

اعضا : 418
محتوا : 2304
لینک وب ها : 63

آدرس :زنجان - جاده گاوازنگ -مجتمع ادارات - شرکت مخابرات ایران-منطقه زنجان   کدپستی:4513733581 دورنگار 33443535-024  پست الکترونیکی:dabirkhaneh.zn@tci.ir

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت پورتال شرکت مخابرات منطقه زنجان محفوظ میباشد.
Powered by : Joomla Developed by :Rose Andishe Hooshmand eng.Co