سه شنبه, 25 تیر 1398
موقعیت شما ---> صفحه اصلی ==> آرشیو اخبار ==> توجه به تولید داخل و رونق آن اولویت اصلی شرکت مخابرات ایران است

منوی اصلی

تلفن همراه
مناقصه ها و مزایده ها
آرشیو اخبار
آمار و اطلاعات
گالری تصاویر
مرکز دانلود
لینکهای مرتبط
آخرین وضعیت سهام مخابرات
پست الکترونیک
نقشه سایت
نسخه RSS

توجه به تولید داخل و رونق آن اولویت اصلی شرکت مخابرات ایران است

چاپ
عضو هیات مدیره شرکت مخابرات ایران گفت: توجه به تولید و رونق آن اولویت اصلی شرکت مخابرات ایران است.
به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه زنجان،مهندس یافتیان در مراسم تکریم و معارفه مدیر مخابرات منطقه زنجان اولویت نخست کشور را پیشرفت ارتباطات عنوان کرد و اظهار داشت: نیروی محرکه کشور، پیشرفت ارتباطات است موضوعی که در سایر کشورها نیز مورد توجه است.
عضو هیات مدیره شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه مخابرات به عنوان یک شرکت خدماتی باید در لبه تکنولوژی قرار گیرد، گفت: امروز رویکرد در خدمات‌رسانی تغییر یافته و ما طبق خواسته مردم به سمت تکنولوژی می‌رویم.
وی با اشاره به افزایش شرکت‌های خدمات دهنده در حوزه تکنولوژی بیان کرد: با توجه به این موضوعات و به روز رسانی نیازهای مردم، مخابرات نیز باید تکنولوژی به روز ارائه دهد.
مهندس یافتیان گفت: در واقع بقای شرکت مخابرات و هر شرکت خدماتی دیگر ارائه خدمات نوین و طبق تکنولوژی به روز است.
عضو هیات مدیره شرکت مخابرات ایران با اشاره به تغییر مدیریتی در استان زنجان بیان کرد: استان زنجان یک استان بی‌حاشیه بوده اما به لحاظ موقعیت و شاخص‌هایی که دارد برای شرکت مخابرات ایران اهمیت دارد.
وی با بیان اینکه انتخاب مدیر جدید از مجموعه خود مخابرات موجب اشرافیت بیشتر مدیر به امور می‌شود،تصریح کرد: البته از مدیر جدید علاوه بر ارتقای امور سازمانی و رعایت نظم، انتظار داریم تعامل بیشتری با مسولان استانی داشته باشد.
مهندس یافتیان با بیان اینکه مدیر استانی موظف به تعامل با استاندار و فرماندار است، تصریح کرد: قطعا داشتن تعامل مطلوب و سازنده موجب ارتقای شرکت و ارائه خدمات بهتر خواهد شد.
عضو هیات مدیره شرکت مخابرات ایران  همچنین بر داشتن هماهنگی بیشتر در مجموعه مخابرات تاکید کرد و گفت: مسولیت ‌ها امانتی در دست ما هستند، پس اگر خدمت کنیم دعای خیر را خواهیم داشت و اگر خدمت نکنیم گویی یک صندلی را غصب کرده‌ایم.
وی به بحث توجه به تولیدات داخلی با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در امر رونق تولید تاکید کرد و گفت: گاها ما تعاملات بسیار خوبی با شرکت‌های خارجی داریم تا اینکه که به ظرفیت و تولید داخلی اتکا کنیم.
مهندس یافتیان عدم توجه به تولید داخل را یکی از موضوعات بسیار تاثیرگذار در بروز مشکل اشتغال عنوان کرد و گفت: چرا ما باید با استفاده از کالای خارجی برای کشورهای دیگر اشتغالزایی کنیم ولی جوانان خودمان بیکار باشند.
عضو هیات مدیره شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه در داخل کشور ظرفیت‌های بسیاری در تولیدات وجود دارد، گفت: قطعا کشوری که توان تولید موشک را دارد در عرصه تکنولوژی نیز خواهد توانست موفق عمل کند.
وی با بیان اینکه در شرکت مخابرات نیز تولید داخلی در اولویت است، گفت: باید از تمام ظرفیت در این حوزه استفاده کنیم همچنان که  در پلدختر برای برقراری ارتباط استفاده کردیم.
یافتیان در ادامه به اصول مدیریتی مجموعه و لزوم توجه به جانشین‌پروری تاکید کرد و گفت: البته این امر نیز باید با استفاده از ظرفیت نیروهای با تجربه و تکریم پیشکسوتان و استفاده از انرژی جوانان باشد.
عضو هیات مدیره شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه ۸۰ درصد حق‌الناس و ۲۰ درصد آن بیت‌المال است، گفت: به دلیل اهمیتی که بیت‌المال دارد نباید از آن به عنوان منافع شخصی استفاده کرد.
وی بر لزوم الگوگیری از شهدا در رعایت حقوق بیت‌المال تاکید کرد و گفت: شهدا به بیت‌المال حساسیت داشتند که به آن جایگاه والا رسیدند پس ما نیز باید از آنها الگوگیری کنیم
مهندس یافتیان با تاکید بر خروج از جناح بازی و سیاسی کاری بیان کرد: خط قرمز شرکت مخابرات فرمایشات مقام معظم رهبری است از طرفی مخابرات شرکت خدماتی است و برای مدیران آن زمان انتخابات و غیر از آن نباید تفاوتی داشته باشد.
 
ما 20 مهمان آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز513
mod_vvisit_counterدیروز579
mod_vvisit_counterکل بازدیدها6568491

 

فیش حقوقی

ذکرروزهای هفته

دعای روزسه شنبه : یا ارحم الراحمین
تماس با مدیرعامل
تماس با اداره بازرسی
تماس با اداره روابط عمومی
فرم طرح تکریم

پیوندهای مهم

پايگاه دفتر مقام معظم رهبري
رياست جمهوري
پورتال ايران

آمار سایت

اعضا : 418
محتوا : 2319
لینک وب ها : 63

آدرس :زنجان - جاده گاوازنگ -مجتمع ادارات - شرکت مخابرات ایران-منطقه زنجان   کدپستی:4513733581 دورنگار 33443535-024  پست الکترونیکی:dabirkhaneh.zn@tci.ir

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت پورتال شرکت مخابرات منطقه زنجان محفوظ میباشد.
Powered by : Joomla Developed by :Rose Andishe Hooshmand eng.Co