چهارشنبه, 30 مرداد 1398
موقعیت شما ---> صفحه اصلی ==> آرشیو اخبار ==> به منظور افزایش بازدهی و توسعه همگانی/ صرفه جویی ۲۶۰ درصدی در هزینه های اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل در سال ۹۷ نسبت به سال ۹۶

منوی اصلی

تلفن همراه
مناقصه ها و مزایده ها
آرشیو اخبار
آمار و اطلاعات
گالری تصاویر
مرکز دانلود
لینکهای مرتبط
آخرین وضعیت سهام مخابرات
پست الکترونیک
نقشه سایت
نسخه RSS

به منظور افزایش بازدهی و توسعه همگانی/ صرفه جویی ۲۶۰ درصدی در هزینه های اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل در سال ۹۷ نسبت به سال ۹۶

چاپ

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران اظهار داشت: اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل علاوه بر کسب رتبه نخست ارزیابی عملکرد برای سومین بار متوالی، ۲۶۰ درصد کاهش هزینه در سال ۹۷ نسبت به سال۹۶ داشته است.

به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، مهندس سیدمجید صدری در صفحه شخصی خود در شبکه توییتر با اشاره به این مطلب آورده است: پیرو گزارش دیروز درباره مدیریت هزینه در شرکت مخابرات ایران، باعث بسی خرسندی است که اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل نیز ۲۶۰ درصد کاهش هزینه در سال ۹۷ نسبت به سال ۹۶ به جهت توسعه همگانی و خدمت بهتر به پرسنل و بازنشستگان داشته است.

وی یادآور شد: در پی ابلاغ سند اهداف راهبردی و شاخص‌های کارت‌های امتیازی متوازن و بر اساس نقشه اهداف وظیفه‌ای و همچنین پایش ۶ ماهه حوزه های ستادی، اداره کل ارتباطات و امور بین الملل برای بار سوم به صورت متوالی، موفق به کسب رتبه نخست در ارزیابی ها شد.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران همچنین در توییت پیشین خود تاکید کرده است: هزینه دفتر مدیرعامل در سال ۹۷ نسبت به سال ۹۶ بیش از ۴۰٪ در راستای مدیریت هزینه کاهش داشته است.

مهندس صدری ضمن اعلام مطلب فوق بیان کرد: این صرفه جویی ارزشمند به همراه افزایش بازدهی فعالیت ها، جهت توسعه همگانی و خدمت بهتر به کارکنان و بازنشستگان شرکت انجام شده است.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه صرفه جویی وکاهش هزینه ها در دیگر ارکان مدیریتی شرکت نیز باید فراگیر شود، افزود: بهینه محور بودن فعالیت ها و جلوگیری از هزینه های مضاعف و غیرضروری، منجر به افزایش خروجی در بخش های مختلف است.

گفتنی ست، طی بازدیدی که مهندس سیدمجید صدری، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران از اداره کل ارتباطات و امور بین الملل به مناسبت روز خبرنگار داشت، ضمن تبریک فرارسیدن این مناسبت، از عملکرد مطلوب این اداره کل در بخش های مختلف، قدردانی کرد.

 
ما 25 مهمان آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز
mod_vvisit_counterدیروز
mod_vvisit_counterکل بازدیدها1650

 

فیش حقوقی

ذکرروزهای هفته

دعای روزچهارشنبه: یا حی یا قیوم
تماس با مدیرعامل
تماس با اداره بازرسی
تماس با اداره روابط عمومی
فرم طرح تکریم

پیوندهای مهم

پايگاه دفتر مقام معظم رهبري
رياست جمهوري
پورتال ايران

آمار سایت

اعضا : 418
محتوا : 2377
لینک وب ها : 63

آدرس :زنجان - جاده گاوازنگ -مجتمع ادارات - شرکت مخابرات ایران-منطقه زنجان   کدپستی:4513733581 دورنگار 33443535-024  پست الکترونیکی:dabirkhaneh.zn@tci.ir

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت پورتال شرکت مخابرات منطقه زنجان محفوظ میباشد.
Powered by : Joomla Developed by :Rose Andishe Hooshmand eng.Co